+421 915 287 689

Služby

[portfolio_list columns_num=“5″ group=“sluzby“]
[query post_type=“portfolio“ posts_per_page=“10″ categories=“sluzby“ /]
[item_settings datas_to_show=“title“ /]
[/portfolio_list]

Priebeh masáže

Našich zákazníkov (od 18 r.!) vítame v diskrétnom prostredí a svoju tantra masáž si vychutnávate v príjemnej a voňavej miestnosti (tu sa stretnete len so svojou masérkou, či masérom), kde prebehne aj úvodný rozhovor.

Pri ňom sa dozviete všetko o priebehu tantrickej masáže, môžete prejaviť svoje priania, obavy, očakávania, potreby či túžby, ktoré sú v rámci hraníc tantry. Tento čas sa nepočíta do masáže.
Môžete si dopriať sprchu – dostanete uterák i sarong (šatka). Veci si odložíte na vyhradené miesto. Počas tejto doby sa do sarongu prezlečie i masér/ka .
Po sprche tantrická masáž začína rituálom v stoji, ktorý slúži k odhodeniu zábran a navodeniu vzájomnej dôvery a intimnej atmosféry.

Masírovaný leží v prvej časti masáže na bruchu, masér/ka k nemu pristupuje ešte odetá/ý v sarongu, ktorý potom pokladá na jeho chrbát, krátko so šatkou „pracuje“, nasleduje i hladkanie pierkami a po nich už prichádza na rad celotelová olejová masáž rukami.

Masáž prebieha za doprovodu príjemnej relaxačnej hudby. Striedané sú rôzne citlivé metódy hladenia a dráždenia, zmena intenzity a rýchlosti. Všetko prebieha pomaly, nerušene a intenzívne, zbavujete sa napätia a stresu, odkladáte každodenné starosti…

Masírovaný ste tak, aby sa celé telo uvoľnilo, relaxovalo a bolo rozmaznávané až na vrchol znesiteľnosti. Prežívate doteraz nepoznané stavy harmónie, niekedy dokonca až stavy extázy.

V priebehu tantra masáže ste ako masírovaný pasívny (ležíte so zatvorenými očami), ničím sa nerozptyľujete, iba prijímate masáž a rituály s ňou spojené. Akékoľvek rozptýľovanie v priebehu masáže znižuje hĺbku tohto zážitku. Sú dovolené len letmé dotyky.

Súčasťou celotelovej masáže je aj masáž intímnych partií, ktorá je zameraná a vedená tak, aby Váš prežitok z nej bol čo najpríjemnejší. Ku koncu sa masírujú určité body na penise a vonkajšej prostate (oblasť lingam – u muža), vonkajších intímnych miest a vnútro pošvy (oblasť joni – u ženy). Vďaka tantrickej masáži môže človek prežiť orgazmus nielen v pohlavných orgánoch, ale prenesie sa ako hlboký naplňujúci, vzrušujúci pocit blaha do celého tela. Orgazmické vyvrcholenie pri tantrickej masáži je absolútne spontánne a prirodzené, hoci tantra nie je prostriedok na vyvrcholenie, ale na objavovanie. Ak by ste aj nevyvrcholili, získavate nezabudnuteľný zážitok.

U nás platí: pri tantra masáži sa nejedná o žiaden sex či iné sexuálne praktiky, inak masáž končí!

Čo sa týka hygieny, tak samozrejmosťou sú čisté uteráky ku každej masáži a čisté prestieradlo. Priestory aj sprcha sú starostlivo dezinfikované a udržiavané v čistote. Dôraz kladieme aj na svoju hygienu – dbáme o čistotu svojho tela a rúk použitím antibakteriálnych prostriedkov.