+421 915 287 689

V mnohých z nás slovo masáž vyvoláva príjemné  uvoľnenie, ktoré si isto doprajeme či už sami alebo s partnerom. Ak ste fanúšikom masáží a zrovna nemáte chuť na klasickú masáž celého tela, isto vás budú zaujímať Nuru masáže.

Ak máte radi experimenty, isto ste o Nuru masážach už počuli. Ak nie, jemne erotická masáž so šťastným koncom by vás mohla zaujímať. Slovo Nuru pochádza z japonského jazyka a znamená klzký či mazľavý. Isto si teda viete predstaviť, ako takáto masáž môže prebiehať.

Pri tejto masáží budete v spoločnosti nahej masérky takmer v siedmom nebi. Masérka využíva nie len svoje masérske schopnosti ale aj svoje vlastné telo na to, aby vám spríjemnila masáž. Po vašom tele akoby sa „kĺzala“. Vo svojej podstate Nuru masáž nesie v sebe prvky tantrickej masáže, takže končí vyvrcholením. Nepredstavujte si to však ako orálny sex, skôr ako stimuláciu intímnych miest, ktoré vás privedú do povestného siedmeho neba.

To, čo si najviac užívate je určite dotyk, o ktorý pri masáží ide najviac. Dotyk tela na telo je však oveľa príjemnejší, to si nebudeme klamať. Hlboký zážitok, niečo nové, príjemný zážitok je všetko, čo si dokážete z masáže odniesť. Pocit zrelaxovania a nabitý energiou tento druh masáže môžete posúvať ďalej, trebárs si to doma môžete na nečisto vyskúšať s partnerkou. Prekrvuje sa tým nie len pokožka ale aj svalstvo, takže atribúty klasickej masáže sa tu plnia. Ako bonus je to samozrejme blízkosť iného tela a profesionálne služby. Garantuje sa najmä profesionalita, čo znamená najmä prístup zo strany personálu.

Celá masáž je teda najmä o vnímaní, nie o sexuálnom podtóne. Ten môžete vyskúšať potom doma. Pravidlom dobrých salónov je, že masáže sa nekončia milostným aktom, Nuru masáže nie sú výnimkou.