+421 915 287 689

VZÁJOMNÁ masáž

VZÁJOMNÁ MASÁŽ
je masáž plná zvodných dotykov, vzrušujúceho relaxu a je magicky erotická zároveň.

Kto by nechcel zažiť absolútny pocit blaha a nechať sa uniesť svojimi pocitmi?
Nechajte sa rozmaznávat nielen jemnými rukami masérky, ale aj jej nahým naolejovanym telom a užívať si vlastné vzrušenie.

Pri tantre či nuru masáži ste pasivne prijímajúci, avšak pri tomto druhu masáži svoje pocity a túžby dotykov si môžete dopriať aj na samotnom tele masérky, a tak rozmaznávať jej telo, pričom sú možné dotyky a masáž i jej intímnych miest, avšak len povrchovo.

Je len na Vašej voľbe, koľko času bude masírovať ona Vás a koľko Vy ju, pričom k dispozícii máte buď jednu hodinu z celkového času vzájomnej masáže alebo pre tých, ktorí sa nevedia dotykov nabažiť, sme pripravili vzájomnú masáž v trvaní 90 min. Takžiež si môžete zvoliť, v ktorej časti masáže sa chcete masérke venovať (buď na začiatku, v závere alebo v jej priebehu).

Celý tento vzrušujúci zážitok môže končiť vaším vyvrcholením či orgazmickým stavom samotnej masérky, pričom je len na Vás, do akého stavu uspokojenia chcete masérku doviesť.
Primárnym cieľom tejto masáže totiž nie je vyvrcholenie masérky.
Pre umocňujúci zážitkový pocit sme pre Vás pripravili možnosť úvodnej spoznávacej spoločnej sprchy s masérkou plnej nežných a jemných dotykov.

PRAVIDLÁ VZÁJOMNEJ MASÁŽE PRE KLIENTA:
aj tu platí – nezamieňajte si prosím masáž so žiadnym druhom sexu, či orálnym stykom
taktiež sú zakázané aj akékoľvek návrhy týkajuce sa sexu a sexuálnych praktík
pri tomto druhu masáže sú povolené intenzívnejšie dotyky, resp. masáž aj vonkajších intímnych miest masérky, avšak len na povrchu – žiadna penetrácia (ani penis, ani prsty), žiadne bozky
masérku masírujete len rukami, nie telom

UPOZORNENIE:
Klient sa riadi stanovenými pravidlami a pokynmi maserky. V pripade ich neakceptovania môže masáž okamžite skončiť.
Masáž je urcena viacmenej pre VIP klientov, ktorí docenia dotyky.