+421 915 287 689

Tantra masáž pre mužov

 

Okrem už spomínaných účinkov tantra masáže (pozri účinky masáže) sa v jej priebehu medzi masérkou a klientom otvára hlboký priestor dôvery, intimity a blízkosti, čo je umocnené i tým, že do masáže zapojuje masérka hornú polovicu svojho tela, čo môže otvoriť ešte intenzívnejšie pocity a pôžitky z vašej masáže.

Masáž je prevedená v duchu uctenia si mužov a vedie k vrcholne láskyplnému zážitku a vyšších stupňov orgazmu s cieľom prebudenia zmyselnosti a vzrušenia.

Venujeme pozornosť erotogénnym a intímnym zónam (pozri priebeh masáže), čo vedie k vyvrcholeniu a rozvinutiu sexuálnej energie do celého tela.

 

Masáž vnútornej prostaty

Prostata je jednou z najdôležitejších žliaz v mužskom tele, nazývaná i mužský bod G.

Masáž vnútornej prostaty by nemala byť bolestivá, pretože masérka postupuje pomaly a miesta na masáž vopred citlivo pripraví (stimulácía int. miest), pričom používa lubrikačný gel, či olejček.

Táto masáž má pre mužov blahodárny vplyv na zdravie, pretože pomáha udržiavať pružnosť prostaty, predchádza jej ochoreniam, môže pomôcť pri problémoch s impotenciou, erekciou či predčasnou ejakuláciou.

Upravuje hormóny, prináša intenzívne a často nepoznané pocity.

Masáž je možné absolvovať samotnú alebo v rámci tantrického rituálu pre muža. No odporúčame ju v rámci masáže a v spojení so stimuláciou intímnych miest.

Masáž vnútornej prostaty je veľmi citlivou záležitosťou a niekedy sa stane, že prvý zážitok nie je taký, aký by mohol byť. Treba sa naučiť túto masáž prijímať, je potrebné postupovať po malých krôčikoch, uvolňovať obavy.

cena: 10,- € (ako súčasť masáže)
v trvaní: 10 min.

 

Niečo v skratke o prostate

Prostata o.i. riadi i sexuálny život muža.

V dnešnej dobe nie je ochorenie prostaty už len záležitosťou starších mužov, ochorieť môžete i v mladom veku. Prostata však zlyháva bez dostatočnej starostlivosti a pozornosti, muž stráca postupne záujem o sexualitu a milovanie.

Príznaky zväčšenej prostaty môžme pozorovať pri:

močení – slabé močenie, prerušovaný prúd moču, chodenie na záchod v noci…
milovaní – problémy serekciou, ejakuláciou alebo dokonca impotencia…

Dôsledkom je i duševné napätie, stres, nedostatočné dlohodobé uvoľnenie (typické u manažérov) a telesné napätie.

Téme prostata sa ľudia dosť vyhýbajú, ako by to bolo nieco zakázaného. Podľa majstrov tantrickej a taoistickej náuky je zdravá prostata príčinou sexuálného šťasia u muža, ale i zdravia a duševnej pohody.

Je lepšie sa zbaviť predsudkov, pretože pravidelná masáž môže nielen výrazne zlepšiť sexuálnu výkonnosť muža, ale hlavne zachrániť jeho zdravie, či predísť rakovine prostaty.