+421 915 287 689

TANTRA pre ženy „Classic“

Čo Vás čaká v tantrickej masáži ťažko opísať slovami…snáď jedným – je to slasť.

Z tantra rituálu získate nádherné účinky na telo a psychiku, krásny, neopakovateľný zážitok toho, čím všetkým môže sexualita byť aj bez sexu a budete plná nových neuveriteľne krásnych pocitov.

Zahŕňa zoznamovací rituál pre celkové uvoľnenie, navodenie vzájomnej dôvery a intímnej atmosféry, hladenie a hýčkanie pomocou hebkých pierok, masáž erotogénnych zón, uvoľňujúcu olejovú masáž celého tela a intímnu masáž JONI /ženské pohlavie/, pri ktorej precítite intenzívne stúpanie energie v celom svojom tele. To všetko umocní a prehĺbi Váš zážitok, striedajú sa pocity vzrušenia a hlbokej relaxácie a nastáva zmyselné prebudenie životodarnej sexuálnej energie.

Masér Vás oboznámi s priebehom masáže, ako aj o tom, že ak Vám bude niečo nepríjemné, dáte mu znamenie a on masáž preruší a prejde na inú časť tela.

Masáž joni zvyšuje sexuálnu túžbu a príťažlivosť pre opačné pohlavie, pomáha odstrániť bolesť pri pohlavnom styku, zmierńuje bolesť pri menštruácii i napomáha pri nepravidelnej, zvyšuje vaginálny či klitoriálny orgazmus.

Pomáha ženám, ktoré trpia bolesťami počas intímneho spojenia, majú zlé pocity z intimity, nahoty, alebo to chcú vyskúšať len zo zvedavosti kvôli novému poznaniu.

Tantrická masáž môže byť i dobrou inšpiráciou pre váš intímny život.

Prospieva k rozvíjaniu harmonického a láskyplného vzťahu mileneckej dvojice, obohacuje partnerksé vzťahy.

Skúste sa priblížiť k tantre a ona Vás príjemne prekvapí.