+421 915 287 689

Tantra masáž pre ženy

Tantra masáž je citlivá starostlivosť o telo aj dušu masírovaného, čo je velmi doležité v tejto uponáhlanej dobe. Je to uvolňujúci, jemný a citlivý rituál, ktorého účinky na človeka sú blahodárne, terapeutické. Pôsobia nielen na telo, ale aj psychiku a tým aj na jeho zdravotný stav a pohodu.

Ženy sú od prírody citlivejšie a vnímavejšie, čo im pomáha lepšie precítiť každý okamih a viac sa odovzdať celej tantrickej slávnosti.
Každá žena si praje byť zahrnutá láskou, pozornosťou, chce byt hýčkaná, cítiť také dotyky, že by sa prestala kontrolovať a pocítila svoju maximálnu ženskosť.

V niektorých vzťahoch vášeň vyprchala, vytratilo sa čaro… Vďaka tantrickej masáži v sebe znovu objavíte zmysel pre romantiku a každý dotyk s vaším partnerom bude iskrivý a plný úprimných pocitov. TANTRA vás povedie hlboko k vašim pocitom a uvoľneniu celého tela a mysle, zahrnie vás nehou aj vzrušením, ktoré ste možno doposiaľ nepocítila.

Nájdite si čas pre seba, nechajte sa rozmaznávať, každá žena si to zaslúži.

Masáž má liečivú hodnotu aj pre človeka, ktorý bol zranený na tele či na duši, napríklad komplikovanými operáciami, pôrodmi, sexuálnym zneužitím, neverou partnera, domácim násilím, samotou či partnerským odcudzením sa.

Pomáha pri nedostatku energie, vitality, chuti do života, nedostatku starostlivosti a dotykov, zbavuje stresu, napätia, zlepšuje vzťah k sebe samému aj partnerovi.
Masáž JONI /ženské pohlavie/ zmierňuje depresie, uvoľnuje nahromadený stres, napätie, zvyšuje vaginálny a klitoriálny orgazmus, sexuálnu túžbu, predchádza bolestivému pohlavnému styku i nepravidelnému menzesu.

Počas masáže neprichádza k výmene dotykov, masírovaný je pasívny, aby si mohol naplno precítiť celú masáž a prijímať v pokoji všetko, čo táto uvolňujúca masáž prináša.

Po absolvovaní masáže ľudia často vnímajú svet okolo seba ďaleko intenzívnejšie…deje sa to práve vďaka oživeniu a prebudeniu našej vlastnej zmyselnosti. Cítia sa veľmi zrelaxovaní, osviežení a povzbudení.