+421 915 287 689
TANTRA pre ženy „Classic“

TANTRA pre ženy „Classic“

TANTRA pre ženy „Classic“

Čo Vás čaká v tantrickej masáži ťažko opísať slovami…snáď jedným – je to slasť.

Z tantra rituálu získate nádherné účinky na telo a psychiku, krásny, neopakovateľný zážitok toho, čím všetkým môže sexualita byť aj bez sexu a budete plná nových neuveriteľne krásnych pocitov.

Zahŕňa zoznamovací rituál pre celkové uvoľnenie, navodenie vzájomnej dôvery a intímnej atmosféry, hladenie a hýčkanie pomocou hebkých pierok, masáž erotogénnych zón, uvoľňujúcu olejovú masáž celého tela a intímnu masáž JONI /ženské pohlavie/, pri ktorej precítite intenzívne stúpanie energie v celom svojom tele. To všetko umocní a prehĺbi Váš zážitok, striedajú sa pocity vzrušenia a hlbokej relaxácie a nastáva zmyselné prebudenie životodarnej sexuálnej energie.

Masér Vás oboznámi s priebehom masáže, ako aj o tom, že ak Vám bude niečo nepríjemné, dáte mu znamenie a on masáž preruší a prejde na inú časť tela.

Masáž joni zvyšuje sexuálnu túžbu a príťažlivosť pre opačné pohlavie, pomáha odstrániť bolesť pri pohlavnom styku, zmierńuje bolesť pri menštruácii i napomáha pri nepravidelnej, zvyšuje vaginálny či klitoriálny orgazmus.

Pomáha ženám, ktoré trpia bolesťami počas intímneho spojenia, majú zlé pocity z intimity, nahoty, alebo to chcú vyskúšať len zo zvedavosti kvôli novému poznaniu.

Tantrická masáž môže byť i dobrou inšpiráciou pre váš intímny život.

Prospieva k rozvíjaniu harmonického a láskyplného vzťahu mileneckej dvojice, obohacuje partnerksé vzťahy.

Skúste sa priblížiť k tantre a ona Vás príjemne prekvapí.

 

 

TANTRA pre ženy relaxačná – prebúdzajúca

TANTRA pre ženy relaxačná – prebúdzajúca

TANTRA pre ženy relaxačná – prebúdzajúca

Táto masáž je vhodná, ak Vám je oblasť tantrických masáží úplnou neznámou, je to taký opatrný vstup do tantry.
Skúste sa priblížiť k tantre a ona Vás príjemne prekvapí.

Je to veľmi uvoľnňujúca masáž tela. pri ktorej vnímate viac seba samú a prežívate rozkoš a radosť z dotykov. Zrelaxuje pri nej nielen vaše telo, ale i myseľ, má velmi pozitivny vplyv i na psychiku človeka, pomôže pri depresiách či výkyvoch nálad,psychickom napätí a v procese sebaprijatia.

Začína sa zoznamovacím meditačným rituálom pre navodenie dôvery, pokračuje sa v polohe na bruchu (na lehátku) hebkou masážou perím – hladenie, po ktorej nasleduje uvoľnujúca celotelova olejova masáž s použitím aromaterapeutických silíc.

Nezahŕňa intímnu masáž, čiže bez priamych dotykov pohlavia /joni/, masíruje sa len okolitá oblasť.

Žena môže mať i nemusí prikryté intímne miesta, všetko je na dohode s masérom.

 

 

Vzájomná masáž

Vzájomná masáž

Vzájomná masáž

je masáž plná zvodných dotykov, vzrušujúceho relaxu a je magicky erotická zároveň.

Kto by nechcel zažiť absolútny pocit blaha a nechať sa uniesť svojimi pocitmi?
Nechajte sa rozmaznávat nielen jemnými rukami masérky, ale aj jej nahým naolejovanym telom a užívať si vlastné vzrušenie.

Pri tantre či nuru masáži ste pasivne prijímajúci, avšak pri tomto druhu masáži svoje pocity a túžby dotykov si môžete dopriať aj na samotnom tele masérky, a tak rozmaznávať jej telo, pričom sú možné dotyky a masáž i jej intímnych miest, avšak len povrchovo.

Je len na Vašej voľbe, koľko času bude masírovať ona Vás a koľko Vy ju, pričom k dispozícii máte buď jednu hodinu z celkového času vzájomnej masáže alebo pre tých, ktorí sa nevedia dotykov nabažiť, sme pripravili vzájomnú masáž v trvaní 90 min. Takžiež si môžete zvoliť, v ktorej časti masáže sa chcete masérke venovať (buď na začiatku, v závere alebo v jej priebehu).

Celý tento vzrušujúci zážitok môže končiť vaším vyvrcholením či orgazmickým stavom samotnej masérky, pričom je len na Vás, do akého stavu uspokojenia chcete masérku doviesť.
Primárnym cieľom tejto masáže totiž nie je vyvrcholenie masérky.
Pre umocňujúci zážitkový pocit sme pre Vás pripravili možnosť úvodnej spoznávacej spoločnej sprchy s masérkou plnej nežných a jemných dotykov.

PRAVIDLÁ VZÁJOMNEJ MASÁŽE PRE KLIENTA:
aj tu platí – nezamieňajte si prosím masáž so žiadnym druhom sexu, či orálnym stykom
taktiež sú zakázané aj akékoľvek návrhy týkajuce sa sexu a sexuálnych praktík
pri tomto druhu masáže sú povolené intenzívnejšie dotyky, resp. masáž aj vonkajších intímnych miest masérky, avšak len na povrchu – žiadna penetrácia (ani penis, ani prsty), žiadne bozky
masérku masírujete len rukami, nie telom.

UPOZORNENIE:
Klient sa riadi stanovenými pravidlami a pokynmi maserky. V pripade ich neakceptovania môže masáž okamžite skončiť.
Masáž je určená viacmenej pre VIP klientov, ktorí docenia dotyky.

Cena: + 10/20 ,-€  k masáži (podľa dlžky trvania, okrem TANTRA)

 

NURU masáž štvorručná

NURU masáž štvorručná

NURU masáž štvorručná

NURU štvorručná – eroticko-zmyselná

Táto varianta je luxusným prežitím zmyselného rituálu za účasti dvoch masériek, príp. maséra a masérky.

Vyskúšajte záplavu nekonečných dotykov, ktorú hlboko a intenzívne pocítite po celom vašom tele…dvojnásobné pohladenie…dvojnásobná rozkoš (počas celej masáže cítite 4 jemné ruky, zosynchronizované 2 nahé telá a dvojnásobné potešenie).

 

MASÁŽ PRE PÁRY

MASÁŽ PRE PÁRY

MASÁŽ PRE PÁRY

Nezabudniteľný zážitok pre manželské, milenecké dvojice či zaľúbených (od 18 r.!)

Krásny rituál pre páry, ktoré si chcú spestriť svoj sexuálny život a dať mu nový impulz.

Spoločná tantra masáž sa môže stať zmyselným intímnym zážitkom, ktorý do vášho vzťahu prinesie oživenie a inšpiráciu, či dodá láske novú sexuálnu energiu.

Umocňuje sa tým vaša vzájomná dôvera, ozdravuje partnerstvo, posilňuje milostné zblíženie, tantra prinavracia vášeň, rozkoš.

Pri masáži ležíte v tesnej blízkosti vedľa seba.

Muž i žena sú masírovaní súčasne masérkou a masérom. S nimi sa dohovoríte aj na tom, či si želáte zahrnúť masáž pohlavia s možnosťou vyvrcholenia súčasne alebo prežijete koniec masáže ako zmyselnú predohru, ktorá vás uvoľní a naladí na vzájomné intímne spojenie, kedy vám necháme priestor a čas pre vlastné potešenie.

Tantra je oslavou spojenia muža a ženy a takéto zakončenie masáže je, ak o to pár požiada, možné.